Biel w pokoju nastolatka

Andrzej
Listopad20/ 2017

Ostatnio biel króluje w stylizacjach wnętrzarskich niczym Królowa Śniegu. Nic dziwnego, to szlachetna barwa, która z wieloma kolorami tworzy wspaniałe kompozycje. Potwierdzają to na przykład biało-czarne aranżacje nawiązujące do eleganckich przestrzeni w duchu art déco. Totalnie białe stylizacje też wyglądają wspaniale. Chociażby te nawiązujące do uroczego stylu prowansalskiego czy skandynawskiego. Zarówno w jadalni, w sypialni jak i w kuchni zapewnią niezwykłą metamorfozę. W kierunku naturalności i elegancji równocześnie.

Pokój w blogowym stylu

Interesującą propozycją są także białe meble do pokoju młodzieżowego, które znajdziemy na  gama-sklep.com.pl. Świadczy o tym na przykład zestaw mebli Blog od producenta Meblar. Białe elementy połączono tutaj z elementami w kolorze drewna, osiągając tym samym bardzo naturalny i nowoczesny efekt.

Jeśli urządzamy razem z nastolatkiem jego pokój, który ma być wyrazem bycia na czasie i podążania za trendami opisywanymi na blogach, to zestaw Blog spełni nasze oczekiwania. Jest nie tylko modny, ale też bardzo pojemny i praktyczny. Spodoba się wymagającym nastolatkom, które te uniwersalne meble uzupełnią już własną treścią i pomysłowością (związaną chociażby z dekoracjami).

Pokój w prowansalskim stylu

Białe meble młodzieżowe mogą prezentować się bardzo stylowo, nowocześnie i jednocześnie poetycko i ślicznie. Potwierdza to kolekcja Deluxe od producenta Bog-Fran. Spodoba się z pewnością młodym dziewczynom, które wiedzą, czym jest dobry styl i w tym kierunku właśnie pragną tworzyć swoje wnętrze.

Kolekcja Deluxe dostępna jest w kolorze korpusu modrzew sibiu/dąb i kolorze frontu modrzew sibiu. Szczególnie w tej drugiej (białej) wersji meble te prezentują się zachwycająco. Całe na biało. Stylowe uchwyty zaś stanowią rodzaj akcentu.