Atrakcje na weselu

Andrzej
lipiec14/ 2017

Ślub to piękne święto miłości. Nic więc dziwnego, że od wieków ludzie decydują się na świętowanie tego dnia w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. W tym celu organizowane są wesela – mniej lub bardziej wystawne przyjęcia. Tradycyjnie na takiej imprezie nie może zabraknąć pysznego jedzenia i dobrego alkoholu. Niemalże zawsze obecna jest również muzyka, często wykonywana na żywo oraz tańce. Jednak współcześnie państwo młodzi zwykle chcą zapewnić swoim gościom również inne atrakcje. O jakie dodatki chodzi?

Fotobudka

Prawie na każdym weselu jest robione wiele zdjęć. Nic dziwnego – państwo młodzi chcą mieć pamiątkę z tak ważnego dla nich dnia. Wynajmują więc profesjonalnego fotografa, a często również operatora kamery, którzy zadbają o to, aby uroczystość była uwieczniona.
Coraz częściej decydują się jednak również na zdjęcia w bardziej luźnej formie. Takie możliwości daje fotobudka. Nie jest to szczególnie droga atrakcja – przekonamy się o tym na przykład wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę „fotobudka cena”. Goście sami ustawiają się przed nią do zdjęć, często wykorzystując zabawne akcesoria – kapelusze, peruki czy maski. Istnieje opcja natychmiastowego wydruku fotografii – dzięki temu każdy może zabrać zdjęcie, na którym był do domu, jako pamiątkę z imprezy.
Z powodu rosnącej popularności fotobudek coraz więcej firm zajmuje się tego typu działalnością. Warto wpisać w wyszukiwarkę „fotobudka cena” czy „fotobudka Warszawa” i sprawdzić, jakie działają w naszej okolicy, ile kosztuje wynajęcie takiej usługi i co dokładnie jest w ofercie (na przykład czy trzeba dodatkowo zadbać o dodatki do zdjęć czy są już one wypożyczane w cenie usługi).

Drink bar

Na weselu nie może zabraknąć alkoholu. Coraz mniej gości ma jednak ochotę na picie wódki, która w czystej formie nie należy do smacznych trunków. Goście, wynoszący swoje alkoholowe przyzwyczajenia z modnych klubów, chętniej napiją się kolorowego drinka. Warto więc umożliwić im taką opcję również na własnym weselu. Świetnym rozwiązaniem jest dlatego drink bar – miejsce, w którym profesjonalny barman będzie wykonywał napoje alkoholowe. To także wspaniała opcja dla osób z różnych powodów niepijących alkoholu – dzięki ofercie drinków bezalkoholowych również kierowcy czy kobiety w ciąży mogą wznosić toasty pięknie wyglądającym drinkiem. Na pewno niejeden gość będzie zadowolony z tego, że może spróbować tak atrakcyjnie podanego alkoholu. Warto więc zainwestować w taką atrakcję, która na pewno urozmaici nasze przyjęcie weselne.

Więcej dowiesz się na stronie fotobudka sprzedaż – smove.pl

https://meblenaogrod.com.pl https://nety.pl/partnerskie/zakup-ubezpieczenia-autocasco-co-warto-wiedziec/ https://hankasa.com.pl