Białe święta niezależnie od pogody

Białe święta niezależnie od pogody
Andrzej
wrzesień20/ 2017

Ostatnie lata przyzwyczaiły nas, że śnieg za oknem podczas Bożego Narodzenia staje się coraz bardziej egzotycznym widokiem. Lata, kiedy wraz z nadejściem grudnia świat pokrywał się grubą warstwą białego puchu, a mróz szczypał w policzki, być może bezpowrotnie minęły. Czy to oznacza, że Święta Bożego Narodzenia muszą być pozbawione magii, jaką niesie zimowa atmosfera? Niekoniecznie!

Stwórz klimat!

To, jak będą wyglądały tegoroczne święta, zależy tylko od Ciebie. Aby stworzyć w domu atmosferę sprzyjającą długim, rodzinnym spotkaniom przy zastawionym stole, kolędowaniu i cieszeniu się swoim towarzystwem, nie wystarczy tylko udekorowana choinka. Na uroczysty, nieco magiczny klimat świąt Bożego Narodzenia składa się wiele elementów – korzenne zapachy, blask świec, różnokolorowe lampki, specyficzna kolorystyka. Aby nadać domowemu otoczeniu świąteczny klimat, zadbaj o detale! Liczne stroiki wyeksponowane na stołach i komodach, udekorowane lampkami okna, pomysłowe girlandy, jemioła i świąteczna lista przebojów lecąca w tle to drobne akcenty, które wniosą ciepło do wnętrza i pozwolą poczuć specyficzny klimat Bożego Narodzenia.

Jeśli brakuje Ci za oknem widoku białego podwórka, kup śnieg w sprayu, którym oprószysz okna! Być może sztuczny proszek jest tylko substytutem prawdziwego śniegu, ale efekt wizualny, jaki gwarantuje, jest naprawdę zadowalający.

Piękny ogród

Zwyczaj efektownego dekorowania zewnętrznych przestrzeni przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Przechadzając się wzdłuż osiedli domów nie sposób nie zauważyć, że coraz większa część rodaków ozdabia fasady budynków, drzewka rosnące wokół domu i meble ogrodowe sznurami świecidełek.  W większości hipermarketów i w sklepach z akcesoriami do domu możesz kupić fantazyjne dekoracje świąteczne do ogrodu, które odporne są na wpływ warunków pogodowych.

 

 

https://xann.pl/sitemap https://beesafe.pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ ubezpieczenie motocykla