Ceremonie ślubne na egzotycznych wyspach

Andrzej
lipiec17/ 2017

Czy zawarcie ślubu musi kojarzyć się wyłącznie z urzędami stanu cywilnego czy kościołami? Zdecydowanie nie – zmiana przepisów cywilnych z roku 2015 pozwala obecnie na organizację ceremonii ślubnej w wybranym przez nas miejscu, oczywiście o ile posiada ono uroczysty charakter. Młode pary chętnie więc zaczęły wynajmować piękne sale zamkowe czy pałacowe, miejsce w ogrodach botanicznych. Ciekawą alternatywą jest także… ślub na egzotycznej wyspie. Jak zaplanować taki wyjazd?

Skorzystaj z pomocy doświadczonego touroperatora

Nie musimy samodzielnie organizować wyjazdu na Dominikanę czy Mauritius, aby powiedzieć sobie „tak” – wszystkim zajmie się za nas profesjonalne biuro podróży. Obecnie w Polsce działa kilka takich firm, które specjalizują się w kompleksowej obsłudze tego konkretnego typu klienta – par młodych. Jedną z ciekawszych ofert na polskim rynku znajdziemy na stronie romantyczne.com. Wybierając się do biura podróży warto wybrać interesującą nas datę – będzie to spore ułatwienie dla pracownika biura podróży. Naszym zadaniem jest w gruncie rzeczy jedynie zapłacić i wybrać hotel, w którym chcielibyśmy się zatrzymać. Jak zorganizować ślub na Dominikanie? My jako klienci biura podróży musimy się jedynie spakować! W cenę wyjazdu oferowanego przez biuro podróży wchodzą: przeloty, transfery, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie, ubezpieczenie turystyczne. Biuro podróży samodzielnie zajmie się także organizacją ceremonii na plaży, zapewni obecność urzędnika państwowego oraz fotografa.

Jak spędzić czas na wyspie?

Poza samym ślubem para młoda spędzi kilka dni na egzotycznej wyspie – to idealny czas na krótki wypoczynek. Możemy korzystać z licznych wypożyczalni sprzętu wodnego, uczestniczyć w zajęciach szkółek nurkowania, żeglować, opalać się na plaży czy też zwiedzać okolicę na skuterze czy rowerze.

 

 

zobacz wiecej zobacz wiecej skrzynia ogrodowa