Czas na zaplanowanie zimnego wypoczynku

Andrzej
lipiec19/ 2017

W okresie lata niewielu z nas myśli o tym, jak zaplanuje swój zimowy urlop – ciepłe dni sprzyjają wygrzewaniu się na słońcu. Mimo wszystko warto jednak pomyśleć o tym okresie – mamy teraz najlepszy moment na rezerwowanie najprzytulniejszych kwater w dobrej cenie. Z pewnością nie pożałujemy tego kroku! Gdzie się zatrzymać? Z jakich atrakcji skorzystać? Bez wątpienia Podhale to idealne miejsce na relaks!

Zatrzymaj się w pięknej Bukowinie!

Zakopane i Poronin to jedne z najchętniej wybieranych lokalizacji na zimowy urlop. Jeśli jednak nie przepadamy za tłumem i nie chcemy spędzać czasu w hałasie znacznie lepszym rozwiązaniem jest zatrzymanie się w Bukowinie Tatrzańskiej. To piękne miejsce doskonale nadaje się na urlop z dziećmi. Najlepszym rozwiązaniem będą noclegi przy stoku – zaoszczędzi nam to wiele czasu na dojeżdżanie. Zazwyczaj również profesjonalne pensjonaty zaoferują nam wyżywienie w wybranej przez nas opcji. Jednym z piękniej położonych miejsc jest Willa Majerczyk – z jej okien roztacza się piękny widok na Tatry. O ofercie pensjonatu poczytamy na stronie willamajerczyk.com.

Jak spędzić czas na Podhalu?

Z pewnością warto skorzystać z ofert licznych stoków narciarskich – są one przygotowane zarówno dla początkujących, jak i osób, które potrafią jeździć na nartach czy deskach snowboardowych. Warto także odwiedzić przynajmniej jedną karczmę i skosztować lokalnych przysmaków.

 

 

zobacz wiecej stół ogrodowy zobacz wiecje