Czy projektowanie wnętrz rzeczywiście musi być drogie?

Czy projektowanie wnętrz rzeczywiście musi być drogie?
Andrzej
listopad08/ 2019

Gdy wchodzimy w posiadanie nowego mieszkania, stajemy przed poważnym dylematem. Z jednej strony, zależy nam na tym, aby było ono przestrzenią wyjątkową. Z drugiej jednak – zależy nam również na tym, aby nie trzeba było brać kredytu na jego urządzenie.

Jak pogodzić te sprzeczne ze sobą potrzeby? Coraz częściej można usłyszeć, że nie jest to wcale trudne zadanie, jeśli zdecydujemy się na projektowanie wnętrz przez zawodowców.

Wielu osobom wydaje się, że mamy do czynienia z przedsięwzięciem kosztownym. Rzeczywiście, osoba zawodowo zajmująca się projektowaniem wystroju kolejnych pomieszczeń z pewnością nie będzie zainteresowana wykonywaniem tego rodzaju pracy bez gwarancji dużego zarobku. Tymczasem okazuje się, że możemy sporo zaoszczędzić, współpraca z taką osobą oszczędzi nam bowiem goryczy odczuwanej jako konsekwencja podejmowania nietrafionych decyzji związanych z zakupami. Często projektant jest też w stanie uruchomić własną sieć kontaktów, dzięki czemu pewne elementy wyposażenia możemy kupić po cenach niższych niż rynkowe.

Idealny projekt

Salon Mera oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych architektów stworzy projekt wnętrza spełniający Państwa wszystkie potrzeby oraz oczekiwania.