Dlaczego warto wynająć projektanta wnętrz?

Dlaczego warto wynająć projektanta wnętrz?
Andrzej
październik07/ 2019

Na to pytanie najłatwiej odpowiedzieć sobie poprzez kategorię kosztów alternatywnych. Co się stanie, kiedy nie postawimy na projektanta wnętrz?

Nie stać nas na rezygnację projektanta wnętrz

Nasze wnętrza zazwyczaj nie są idealne. Kształt i wielkość pokoi pozostawia trochę do życzenia. Układ pomieszczeń też nie jest perfekcyjny. Pewnie nie uda nam się ich zaaranżować tak, by były w pełni użyteczne i wygodne. Projektant sobie z tym poradzi, ponieważ ma doświadczenie z przestrzeniami dalekimi od ideału. My jesteśmy jak dzieci błądzące po omacku.

Bez projektanta zapłacimy też dużo za meble. Oferta na rynku jest gigantyczna, a często nastawiona jest na złupienie nieświadomego klienta. Architekt wnętrz zna dobrze ofertę rynkową, a do tego posiada odpowiednie kontakty, dzięki którym jest w stanie znaleźć dla nas meble w niższej cenie.

Kolejna kwestia, o którą będzie trudno bez architekta wnętrz, o spójność całej aranżacji. Znajdowanie elementów, które do siebie odpowiednio pasują bez pomocy eksperta jest naprawdę trudne i często wygląda tak, że bierzemy to, co akurat gdzieś zauważyliśmy i w miarę pasuje.

Profesjonalne biuro projektowe

Jeśli szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz skontaktuj się z naszym biurem projektowym TOKA+HOME – aranżacja wnętrz Rybnik.

 

Komoda łazienkowa https://sitenegaar.com https://africanclub25society.com