Długoterminowy wynajem samochodu w Łodzi czy leasing samochodu?

Długoterminowy wynajem samochodu w Łodzi czy leasing samochodu?
Andrzej
wrzesień02/ 2017

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy mają do wyboru bardzo wiele różnych sposobów na pozyskanie nowego samochodu do swojej firmy. W ostatnim czasie największą popularnością cieszył się leasing, ale według wielu specjalistów z branży w najbliższym czasie sytuacja ta może zmienić się ponieważ na rynku pojawił się duży konkurent – wynajem samochodu w łodzi. Jeszcze kilka lat temu z tego rozwiązania mogły korzystać wyłącznie większe firmy, ale obecnie na naszym rynku możliwy staje się także wynajem samochodów przez mniejsze przedsiębiorstwa.

Długoterminowy wynajem

Długoterminowy wynajem samochodu w Łodzi w swoich założeniach jest niesłychanie podobny do popularnego leasingu. Firmy nie pozyskują nowego auta na własność, ale płacą wypożyczalni samochodowej za możliwość użytkowania auta, które znajduje się w ich ofercie. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla firm, ponieważ każda profesjonalna wypożyczalnia samochodów oferuje również kompleksową obsługę samochodu, pełne ubezpieczenie i systematyczne serwisowanie. Jedyną różnicą w przeciwieństwie do leasingu jest oczywiście brak możliwości wykupienia auta po zakończeniu umowy.

Dlaczego przedsiębiorcy sięgają po samochody osobowe na wynajem?

Dla przedsiębiorców wynajem samochodu w łodzi przynosi bardzo wiele korzyści, dlatego też coraz więcej firma korzysta z tego rozwiązania. Największą korzyścią jest oczywiście to, że firmy mają możliwość zaliczania rat do kosztów uzyskania przychodu. Co więcej przedsiębiorstwa pod względem logistycznym nie muszą także martwić się o powyżej wymienione kwestie związane bezpośrednio z użytkowaniem auta. Wypożyczalnia samochodów to wspaniałe rozwiązanie również dla tych firm, które nie chcą obniżyć swojej zdolności kredytowej.

Dodatkowe korzyści

Bardzo dużym plusem wynajmu długoterminowego dla wielu firm, jest również to, że w przypadku awarii auta przedsiębiorcy automatycznie otrzymują nowy pojazd zastępczy, dzięki czemu mogą dalej normalnie funkcjonować. W dzisiejszych czasach zachowanie płynności funkcjonowania firmy jest niesłychanie ważne i w wielu branżach nie można pozwolić sobie nawet na najmniejszy przestój. Warto wspomnieć również i o tym, że w przypadku wynajmu aut, firmy nie muszą dokonywać opłaty wstępnej, która często towarzyszą leasingowi. Aby wypożyczyć samochód nie trzeba dysponować dużym wkładem własnym, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest rozwiną skrzydła.

Dla kogo korzystny jest wynajem aut?

Samochody osobowe na wynajem od http://nordynski-rent.pl/ to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla niewielkich firm, które działają na rynku lokalnym i muszą gonić swoich największych konkurentów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które z miesiąca na miesiąc coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest to wspaniała propozycja zwłaszcza dla tych firm, które potrzebują potężnej floty pojazdowej wyłącznie w sezonie, a poza nim nie chcą marnować swojego czasu i pieniędzy nad opieką nad całą flotą.

zobacz wiecej https://huddled.com.pl zobacz wiecej