Fotobudka – coś, co polubi każdy

Andrzej
styczeń07/ 2019

Kiedyś nie można było sobie wyobrazić dobrej imprezy bez kolorowych balonów, serpentyny i pokazu fajerwerek o północy. Dziś priorytety się zmieniły i nikogo nie bawi ozdobiona balonami sala. Dziś goście doceniają zupełnie coś innego.

Fotobudka Śląsk – najnowszy trend imprez okolicznościowych

Od kilku sezonów panuje wielka moda na fotobudki. Fotobudki są to mobilne (przenośne) mini studia fotograficzne. Na czym polega magia fotobudki? Przede wszystkim na tym, że wykonujący sobie zdjęcie gość, fotografię otrzymuje natychmiast po ich wykonaniu. Urządzenie to bowiem posiada wbudowaną drukarkę termosublimacyjną, która w niecałe trzydzieści sekund, wykonuje odbitkę zdjęcia. Co jeszcze przyciąga imprezowiczów do fotobudki?

Fotobudka Śląsk – i możesz być kim chcesz!

Głównym atutem fotobudki jest możliwość kreowania postaci. O co dokładniej chodzi? Mianowicie o to, że na jedno zdjęcie (zwykle w formie podłużnego paska) składa się cztery mniejsze. Zdjęcia wykonywane są zazwyczaj w odstępach 30 sekund. W tym czasie, osoby fotografujące się, mają możliwość zmiany wizerunku. Jak tego dokonać? Otóż firma oferująca fotobudkę, posiada mnóstwo gadżetów i dodatków, dzięki którym zdjęcia są zabawne i niepowtarzalne. Są to na przykład różnego rodzaju peruki (różowe, zielone, kolorowe, w stylu Marilyn Monroe czy dredy), śmieszne okulary (duże, w serca, w paski), kwieciste – hawajskie – naszyjniki, różki, uszy Myszki Mickey, tabliczki: „I’m sexy”; „Dream Team”; „Najlepsza Impra w mieście”; „On płaci”; „Ona kupuje” i wiele, wiele innych. Niby małe, nic nie znaczące gadżety a jednak zmienia całkowicie całą fotografię.

Fotobudka – frajda dla każdego

Najfajniejsze w fotobudkach jest to, że jest to frajda dla gości w każdym wieku. I najmłodsi, i ci nieco starsi, i najstarsi uczestnicy zabawy, zawsze stoją w kolejce, oczekując na wykonanie najzabawniejszego zdjęcia roku. Zdjęcie można wykonać w pojedynkę, w parze albo w grupie do sześciu osób. Oczywiście może być i więcej, jednak kadr jest dość wąski, więc podaje się, że maksymalna liczba osób w zdjęciu grupowym to sześć osób.

Na jakie imprezy można wynająć fotobudkę?

Tak naprawdę nie ma ograniczeń w sprawie rodzaju imprezy. Fotobudkę można wynająć i na wesele, i na sylwestra, i na bankiet firmowy, i na urodziny dziecka. Wszystko zależy od możliwości i chęci organizatorów imprezy. Jaki jest koszt takiej usługi? Na Śląsku jest to kwota od trzystu do nawet dwóch tysięcy złotych za około dwie godziny wynajmu urządzenia. Wszystko zależy od ilości gadżetów, innowacyjności urządzenia i lokalizacji imprezy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta fotobudka Śląsk.

zobacz wiecej Fotele wiszące zobacz wiecej