Fotogeniczne kulinaria

Andrzej
lipiec17/ 2017

Ostatnio odkrywamy gotowanie na nowo. Przyrządzanie oryginalnych potraw staje się modne jak nigdy wcześniej. Chętniej też podkreślamy wartość dań regionalnych, przygotowywanych z produktów pochodzących z lokalnych upraw. Rozwija się tzw. slow food, czyli pielęgnowanie tradycyjnej kuchni i jej smaków. Jednocześnie także doceniamy urodę kulinariów jako układów kolorów i kształtów.

Wielkoformatowe fotografie

Dlatego tak chętnie przywołujemy piękno kulinariów w naszych wnętrzach. Szczególnie w kuchniach, w których są one tematycznie powiązane z funkcją pomieszczenia. Bardzo modne stają się naklejki wielkich rozmiarów, umieszczane na lodówkach i zmywarkach, przedstawiające owoce, warzywa i dania.

Frajdy bycia dekoratorem własnych wnętrz dostarczą nam także samodzielnie przygotowane fotoobrazy kulinariów, które wykonamy z pomocą Cewe: cewe-fotoksiazka.pl. Zdjęcia zalegające w naszych telefonach i laptopach wykorzystać możemy na wiele innych sposobów. Przekształcając je w interesujące fotokalendarze dekorujące przestrzeń albo obrazy. Przekonamy się o tym po zapoznaniu z propozycjami Cewe.

Atrakcyjne zaproszenie

Z Cewe przygotujemy atrakcyjne fotokalendarze kulinarne. Takie, w których w każdym miesiącu zaprezentujemy stworzone przez nas danie. Kolorowe fotokalendarze to najlepszy sposób na utrwalenie naszych dzieł kulinarnych. To również rewelacyjny pomysł na prezent. Uniwersalny.

Uroda martwej natury

Piękno owoców, warzyw, ziół, potraw – podkreślali najwybitniejsi malarze. Martwa natura często stawała się tematem ich prac. Nic dziwnego, pozwalała uchwycić czyste piękno rzeczy. Nieskazitelną urodę tych wszystkich drobnostek, bez których codzienność człowieka nigdy nie miałaby tego samego smaku i uroku. Niezależnie od czasów historycznych.