Funkcjonalne rozwiązania w naszych ogrodach

Andrzej
październik12/ 2019

W poszukiwaniu inspiracji na ogród najczęściej wertujemy dziesiątki stron internetowych, zaglądamy do pism branżowych, szukamy pomysłów u naszych znajomych. Nie chcąc tracić czasu możemy od razu zwrócić się w stronę najlepszych producentów mebli ogrodowych, którzy zaproponują nam nie tylko designerskie meble, ale przede wszystkim: wysoką jakość. Jakie meble i dodatki wybrać, aby cieszyć się nimi przez wiele lat!

Wspólne biesiadowanie w ogrodzie

Wspólne posiłki to świetny czas na to, aby w gronie rodziny spędzić razem czas, porozmawiać, pośmiać się. W okresie lata urządzanie posiłków na świeżym powietrzu to doskonały pomysł! Wybierając klasyczny stół drewniany oraz wygodne krzesła rattanowe stworzymy prosty i funkcjonalny zestaw, który pozwoli nam organizować zarówno kameralne śniadania w gronie bliskich, jak i wykwintne przyjęcia przy grillu dla większej grupy znajomych.

Wypoczynek w cieniu

Jak zapewnić sobie cień w ogrodzie? Możliwości jest sporo, jednak najczęściej wybieranymi są parasole ogrodowe oraz nowoczesne pergole ogrodowe. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia. Parasole posiadają obszerne czasze zbudowane z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem. Takie połączenie chroni przed promieniowaniem UV i deszczem! Pergola to sposób na zadaszenie nie tylko wybranego miejsca w ogrodzie, ale również tarasu. Pergole wsparte są na aluminiowych, malowanych proszkowo konstrukcjach, a ich dach może być rozkładany.

Odpoczynek w ogrodzie po zmroku!

Czy warto korzystać z ogrodu po zmroku? Zdecydowanie tak – ciepłe, letnie noce są do tego idealnym powodem. Aby móc bezpiecznie przemieszczać się po ogrodowych ścieżkach w czasie lata warto wykorzystać lampy do ogrodu, które subtelnie oświetlą chodniki i ścieżki, dodadzą uroki i pozwolą na stworzenie wyjątkowego klimatu.

https://rocela.pl https://etc-sa.com https://tewaubezpieczenia.pl