Gdzie jeździć z rodziną poza sezonem?

Andrzej
luty25/ 2018

Nie zawsze wybieramy się na wycieczki czy wakacje z rodziną w sezonie – czasem ze względu na zbyt wygórowane ceny, innym razem ze względu na zbyt wiele zainteresowanych danym miejscem turystów, a jeszcze niekiedy ze względy na brak urlopu w pracy. To nie znaczy jednak, że poza typowo wakacyjnymi miesiącami nie znajdziemy dla siebie absolutnie nic interesującego.

Raczej w góry

Jeśli nie wiesz, gdzie jechać, wybierz wakacje w górach – tam nawet poza sezonem jest co robić, nie brakuje czynnych przez cały rok zabytków czy ciekawych obiektów, a także szlaków, którymi można chodzić o każdej porze roku również bez względu na fakt, czy jest się dzieckiem, czy jest się dorosłym. Oczywiście w sezonie zimowym to właśnie tutaj można znaleźć najwięcej miejsc do uprawiania białego szaleństwa na nartach, desce czy sankach oraz nartosankach. Poza zimą jednak nie brakuje tutaj różnych ciekawych zajęć, także dla najmłodszych.

Czy wyjazdy w góry są drogie?

Wszystko będzie zależało od tego, jakie na przykład noclegi w Karpaczu wybierzecie. Te tańsze, zwłaszcza po sezonie, będą kosztować dosłownie grosze, bo nawet piętnaście złotych od osoby. W pensjonatach może być nieco drożej, jednak będzie również przytulniej niż w pokojach do wynajęcia. hotele, jeśli ktoś lubi, również są osiągalne – w zależności oczywiście od preferowanego komfortu czy poziomu.