Idealne wesele – znajdź salę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Andrzej
lipiec21/ 2017

Znalezienie idealnej Ssali weselnej nie powinno być obecnie żadnym problemem – śluby to jeden z najbardziej dochodowych biznesów, a restauratorzy prześcigają się w pomysłach, jak znacząco uatrakcyjnić swoją ofertę. Okazuje się jednak, że znalezienie luksusowej sali w dobrej cenie jest sporym problemem, szczególnie, kiedy ma się ona znajdować w Warszawie. Jak szukać idealnego miejsca na wesele? Na co zwracać uwagę?

Sala na obrzeżach miasta – to się opłaca!

Wiele par wychodzi z mylnego założenia, że sala blisko Starego Miasta w Warszawie to ukoronowanie ich pragnień oraz znak, że impreza jest naprawdę ekskluzywna. Mało kto jednak myśli o tym, że centrum miasta to przede wszystkim korki, ale również problem z miejscami do parkowania. Oczywiście barierą są również ceny za wynajem, które niejednokrotnie okazują się być zaporowe. Ten problem rozwiązany jest zazwyczaj za pomocą wysokiego kredytu. Czy to dobry pomysł na rozpoczęcie życia we dwoje? Znacznie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest wesele w Warszawie organizowane poza ścisłym centrum. We wszystkich dzielnicach stolicy znajdziemy interesujące sale weselne, które będą znacznie tańsze, a być może zachwyci nas ich położenie, sąsiedztwo, prostota dojazdu. Jednym z takich miejsc jest Lord Hotel, usytuowany blisko lotniska Okęcie – to wygodne rozwiązanie, kiedy spodziewamy się gości z daleka. O ofercie hotelu Lord poczytamy na stronie internetowej hotellord.pl.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę wynajmując salę?

Przede wszystkim powinna nas interesować wielkość udostępnianej sali – podczas rozmowy z managerem obiektu poinformujmy, ilu gości spodziewamy się na weselu. Istotne jest także wybranie menu – szefowie kuchni udostępniają zainteresowanym zestawy menu oferowane na przyjęcia weselne. Możemy wybierać z pośród ich.

 

https://banbanbook.com https://beesafe.pl/porady/jazda-po-rondzie/ https://beesafe.pl/porady/najtansze-ubezpieczenie-zdrowotne/