Jak czuć się pewnie w stroju kąpielowym?

Andrzej
wrzesień29/ 2019

Inwestowanie całej energii w myślenie o tym, jak wyglądać lepiej, szkodzi temu, jak piękna jesteś naprawdę. Dzięki odrobinie pozytywnego samopoczucia i dobrego przygotowania, będziesz gotowa do założenia bikini w mgnieniu oka. Tego lata każdy lubi czuć się pewnie i bajecznie w kostiumie kąpielowym, a prawda jest taka, że ​​wystarczy trzymać się kilku reguł, a będzie to o wiele łatwiejsze niż myślisz.

Posiadanie idealnego ciała do bikini to mit

Jedyne rzeczy niezbędne do posiadania ciała bikini to: bikini i ciało. Otóż ​​to. Nikt nie zasługuje na noszenie bikini bardziej niż inni. Kiedy jesteś bombardowana artykułami szczegółowo opisującym idealny plan posiłków i schemat ćwiczeń, który sprawi, że będziesz gotowa do założenia bikini w mgnieniu oka, wiedz, że chociaż jedzenie trochę zdrowszych posiłków i aktywność fizyczna jest świetna, możesz wskoczyć w stroje kąpielowe dosłownie kiedy chcesz. Twoje ciało jest niesamowite i robi dla ciebie tak wiele. Nie potrzebujesz sześciotygodniowej diety oczyszczającej ani codziennej sesji ćwiczeń aby kochać swoje ciało.

Wybierz strój kąpielowy, w którym dobrze się czujesz

Nie musisz ukrywać, podkreślać ani zwracać uwagi na żadną część ciała, której nie chcesz. Małe piersi nie wymagają dodatkowych wypełnień w górze od stroju, a zaokrąglony brzuch nie oznacza jednoczęściowego stroju. Zasady mody mają zostać zatarte. Skoncentruj się na tym, jakie stroje kąpielowe dadzą Ci pewność siebie. Wybierz kroje i kolory, które kochasz, przymierz wszystko w zasięgu wzroku i wybierz taki kostium kąpielowym, o którym wiesz, że będziesz czuć się dobrze nosząc go.

Pozbycie się nadmiaru wody może pomóc

Połowa z powodów, dla których możesz czuć się nieswojo w kostiumie kąpielowym, może nie mieć nic wspólnego z pewnością siebie, ale z powodu rozdętego brzucha. Zwykle jest to całkowicie niezauważalne, ale może sprawić, że poczujesz się dość opuchnięta, co nie jest receptą na pewność siebie. Najlepszym sposobem na walkę z wzdęciami jest picie dużej ilości wody, częstsze spożywanie mniejszych posiłków i unikanie pokarmów o dużej zawartości soli i tłuszczu.

Akcesoria

Czasami trochę przesady może pomóc w zwiększeniu pewności siebie. Załóż więc elegancki naszyjnik lub stwórz jedwabne kimono jako przykrycie. A jeśli zakrywanie się na plaży nie jest w twoim stylu, przynajmniej przynieś swoje najładniejsze akcesoria. Kolorowy ręcznik plażowy, torebka z paciorkami lub zabawny pływak na basenie zadziała równie dobrze.

https://xann.pl/sitemap https://beesafe.pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ https://beesafe.pl/porady/podatek-od-kupna-samochodu-pcc/