Jesienne ekspresje Podhala

Andrzej
sierpień09/ 2018

Zbliżająca się wielkimi krokami jesień dla wielu oznacza przede wszystkim koniec cieplejszych dni. Zważywszy na letnie upały inni uważają, że to właśnie pierwsze dni jesieni nadają się najlepiej na to, aby wypocząć. W Polsce pogoda końca sierpnia i we wrześniu bywa bardzo łaskawa. Warto z niej skorzystać i zaplanować wczasy na Podhalu!

Zaplanuj wczasy jesienią

Podhale to idealne miejsce na wypoczynek – bliskość gór, lasów, jezior to tylko niektóre z licznych atrakcji czekających na miłośników przyrody. Osoby ceniące spokój i ciszę mogą cieszyć się długimi spacerami ścieżkami pieszymi. Osoby poszukujące rozrywek z pewnością znajdą je w zimowej stolicy Polski, czyli w Zakopanem. Dla innych miasto to jest zdecydowanie za głośne i przereklamowane. Jeśli szukamy kompromisu pomiędzy bliskością natury a atrakcjami miasta warto wybrać się do Bukowiny Tatrzańskiej, słynącej przede wszystkim z gorących basenów termalnych.

Znajdź odpowiedni nocleg dla siebie i bliskich

Kluczem do udanego wypoczynku jest znalezienie odpowiedniego noclegu. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z oferty willamajerczyk.com, która oferuje komfortowe pokoje, wspaniałe widoki z okien, prywatny parking i wiele udogodnień dla gości.

ubezpieczenie szkolne zobacz wiecej zobacz wiecej