Kolonie dla wszystkich dzieci

Andrzej
marzec11/ 2023

Letni wypoczynek to dobry moment na to, aby odpocząć od wszystkich szkolnych przygód. W szczególności, jeżeli ktoś mówi o nauce. To także możliwość zaplanowania dziecku wspaniałego,aktywnego czasu, w gronie rówieśników. Pomóc mogą w tym wyjazdy zorganizowane, jakie w swojej ofercie ma Róża Wiatrów, a także inne biura podróży, których w Polsce nie brakuje.

Wyspa Robinsona

Kolonie mogą przybierać różną formę. Ot, może być to m.in. przygoda, która będzie nawiązywać będzie poniekąd do tego, co działo się na Wyspie Robinsona. Bardzo ciekawa lektura, która jest w stanie zaciekawić wszystkie dzieci. Obóz nie będzie przypominał tak dosłownie całej książki, ale na pewno pozostawi u uczestników miłe wspomnienia. Tym bardziej że pociechy będą uczyć się budować leśne schronienie (chociaż nikt nie będzie musiał w nim spać), rozpalać ognisko, a także budować przedmioty codziennego użytku z tego, co aktualnie znajduje się pod ręką. Chyba śmiało można powiedzieć, że poniekąd będzie to taka dobra szkoła przetrwania – aczkolwiek, wszystko odbywać się będzie w kontrolowanych warunkach.

Młody komandos – Obóz militarny

Propozycja dla wszystkich fanów wojska. Wbrew pozorom, nie jest tu mowa tylko o chłopcach, ale także o dziewczynkach, jakie na takim wyjeździe są w stanie doskonale się odnaleźć. Dzieci będą uczyć się m.in. tego, jak przetrwać na placu w warunkach leśnych, jak udzielać pierwszej pomocy, poznają tajniki militarnego systemu samoobrony. Nie lada ciekawostką jest to, że dzieci będą miały okazję do tego, aby nauczyć się obsługiwać replikę karabinków. Nie zabraknie także samochodów militarnych, którymi będzie można się przejechać. Wszystkie zajęcia zostaną dopasowane do możliwości uczestników – w szczególności, jeżeli chodzi o ich wiek.

Bursztynowe wakacje

Jeżeli mowa o bursztynach, to można być pewnym tego, że kolonie 2023 będą odbywać się nad Morzem Bałtyckim. W miejscu, gdzie tego bursztynu jest najwięcej. Dzieci w trakcie trwania wyjazdu, będą miały zorganizowane różnego rodzaju atrakcje. Będzie można pozwolić sobie na kąpiele morskie (pod okiem ratownika i opiekunów obozowych), poleniuchować nad basenem, powalczyć w konkursie na najpiękniejszą rzeźbę piaskową, wziąć udział w szalonej, przebieranej imprezie. Takich atrakcji będzie na pewno dużo. Część z nich odbywać się będzie na pewno na świeżym powietrzu – o ile pogoda nie pokrzyżuje planów. Jednak w razie jej pogorszenia, dzieci na pewno będą mogły liczyć na inne, równie ciekawe atrakcje. 

 

https://favcolor.net https://medicalcom.pl https://antonraby.com