Kuchnia w fantazyjnym stylu

Andrzej
lipiec24/ 2017

Kiedy zabieramy się za aranżację kuchennego wnętrza, to zazwyczaj opieramy się o najmodniejsze stylizacje. A może warto połączyć je z fantazyjnymi i konkretnymi realizacjami, które sprawią, że dana przestrzeń zaprezentuje się niepowtarzalnie? Oto dwa pomysły na oryginalne stylizacje kuchenne.

Kuchnia czekoladowa

Aranżowanie czekoladowej kuchni to trochę zabawa. Sprawi nam to wiele frajdy, zwłaszcza gdy zdecydujemy się na pomysłowe rozwiązania jak meble kuchenne na wymiar stanowiące doskonałą bazę dla dalszych działań wnętrzarskich. Na torusmeble.pl oferuje się meble na wymiar i profesjonalne aranżacje od podstaw, od wizualizacji do realizacji.

Efektowne meble kuchenne w kolorze gorzkiej lub mlecznej czekolady piękne zaprezentują się na tle brązowych płytek. Czekoladowe akcenty można umieścić w całej przestrzeni. Jako modne napisy i obrazki wykonane bezpośrednio na ścianach.

Kuchnia owocowa

Także owoce mogą stać się czymś więcej niż tylko produktami, których używamy do wyczarowania przepysznych dań. Warto potraktować je jako inspirację. Chociażby kolorystyczną. Nasycone kolory jabłek, śliwek czy gruszek – powtórzone w kuchennym świecie.

Do tego bardzo modne ostatnio dekoracje w postaci wielkoformatowych fotografii owoców, zawieszonych na ścianie. Albo owocowe naklejki dużych rozmiarów, pokrywające całą lodówkę lub zmywarkę. Drobne motywy czereśni, porzeczek czy brzoskwiń mogą pojawiać się dosłownie wszędzie – na kubkach, na filiżankach, na obrusach, na zasłonach, na doniczkach.

Kuchnia cukierkowa

Wielbicielom cukierków polecamy białe meble w stylu prowansalskim uzupełnione dodatkami w pastelowych kolorach z przewagą pudrowego różu. W ten sposób powstaje cukierkowa kuchnia. Słodycz sama w sobie, którą podkreślą kolorowe cukiereczki zdobiące miski poustawiane na półkach.

ubezpieczenie motocykla https://xann.pl/sitemap ubezpieczenie samochodu