Lustro z ramą w łazience – czy warto myśleć o takim rozwiązaniu?

Lustro z ramą w łazience - czy warto myśleć o takim rozwiązaniu?
Andrzej
lipiec27/ 2019

Gdy zastanawiamy się nad tym, jakie lustro łazienkowe wybrać, zwykle analizujemy przede wszystkim jego rozmiar. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale jedyny element różnicujący, z jakim mamy do czynienia. Nie mniej istotne jest to, czy wybrać model z ramą, czy też pozbawiony tego elementu ozdobnego.

Lustra zamknięte w dekoracyjnych ramach pojawiają się w łazienkach od dziesięcioleci. Nie można przy tym nie zauważyć tego, że w ostatnich latach jest ich w sprzedaży coraz więcej. Co ciekawe, lustra z ramami wcale nie są promowane wyłącznie jako rozwiązanie w retro łazienkach. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby umieszczać je również w pomieszczeniach nowoczesnych, gdzie stanowią znakomity kontrapunkt do innych elementów wyposażenia – zwykle charakteryzujących się neutralnością. Wybieramy lustro z ramą możemy kierować się przede wszystkim własnymi upodobaniami estetycznymi pamiętając jednak o pewnym aspekcie zasługującym na podkreślenie. Jest nim kwestia związana z dostosowaniem materiału, z jakiego wykonano ramę do kapryśnych warunków w łazience. Warto zatem sprawdzić, czy rama jest odporna na wilgoć i zabrudzenia.

Lustra łazienkowe

Salon łazienek DessiHome oferuje szeroki wybór luster łazienkowych – zarówno do wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych.  Sprawdźcie ofertę – lustra łazienkowe Katowice.