Metoda hybrydowa zdobienia paznokci od a do z

Andrzej
sierpień07/ 2019

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci w dzisiejszych czasach jest jedną z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, dlatego też warto dokładnie jej się przyjrzeć. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych kobiet, które raz na zawsze chcą zapomnieć o odpryskach na lakierze.

Co warto wiedzieć?

Profesjonalny manicure hybrydowy nakładany jest dość cienką warstwą praktycznie tak samo, jak zwykły lakier. Specjalna baza utwardzana jest za pomocą lampy UV. Prawidłowo nałożony manicure hybrydowy może utrzymać się przez około 3 tygodni, co jest oczywiście jego największym atutem.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest w 100% hypoalergiczna i co najważniejsze pozbawiona jest także wszelkich substancji szkodliwych dla płytki paznokcia. Jest to idealny wybór dla Pań, które w pierwszej kolejności stawiają na bezpieczeństwo swojego zdrowia.

Dlaczego metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest tak popularna?

Sekret manicure hybrydowego tkwi w połączeniu lakieru i specjalnego żelu. Warto wspomnieć również i o tym, że manicure hybrydowego nie można usunąć za pomocą popularnego zmywacza do paznokci. Aby pozbyć się hybrydy należy skorzystać z pomocy specjalnego płynu na bazie aceton. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to konieczność udania się do salonu kosmetycznego.

Po manicure hybrydowy w pierwszej kolejności sięgają te kobiety, które nie mają czasu, ani chęci na robienie tradycyjnego manicure. Hybryda nawet po dwóch tygodniach prezentuje się bardzo okazale i co najważniejsze wszystkie kolory są intensywne.

Najlepsza alternatywa dla paznokci żelowych i akrylowych

W dzisiejszych czasach metoda hybrydowa zdobienia paznokci jest najlepszą alternatywą dla popularnych paznokci żelowych i akrylowych. Prawidłowo wykonana hybryda zapewnia nie tylko trwałość, ale również piękny efekt. Do największych zalet należy zaliczyć również szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dzięki nowoczesnym lampom UV, manicure hybrydowy wykonuje się bardzo szybko.

Jak wspomniano powyżej pamiętać należy zawsze o tym, że manicure hybrydowy jest ciężki do usunięcia w domowych warunkach. Aby nie uszkodzić paznokci warto postawić na porządny salon kosmetyczny. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że metoda hybrydowa przeznaczona jest jedynie dla tych kobiet, które mogą pochwalić się zdrowymi paznokciami.