Modne meble tarasowe – komplety technorattanowe

Andrzej
kwiecień29/ 2021

Wygoda na tarasie to podstawa, aby móc odpoczywać w pełni. Komfort zapewnią nam przede wszystkim odpowiednie meble i dodatki. Jakie modne meble tarasowe wybrać, aby nasz taras był naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym w trakcie lata? O czym pamiętać kupując meble na taras? Czy tworzywa mają znaczenie?

Modne meble tarasowe z technorattanu

Wśród licznych propozycji kompletów meblowych na taras to meble technorattanowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem. Wynika to przede wszystkim z ich atrakcyjnych cen oraz szerokiego wyboru elementów w kolekcjach. Meble technorattanowe to również wysoka jakość – komplety takie tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie czy uszkodzenia. Oznacza to, że meble te będą cieszyć nasze oczy przez długi czas. Co znajdziemy w kolekcjach technorattanowych? Są to przede wszystkim modne meble tarasowe: eleganckie sofy, leżanki ogrodowe, wygodne krzesła i fotele, wiszące fotele w kształcie kokonów. Nie brak tu również elementów do kompletów kawowych – takie meble tarasowe wykorzystamy też na niewielkich balkonach. Komplety technorattanowe uzupełnione są o elementy takie jak na przykład skrzynie ogrodowe.

Jak skonstruowane są meble technorattanowe?

Modne meble tarasowe z technorattanu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Materiał ten jest podatny na korozję czy odkształcanie, gwarantuje również niską wagę mebli. Okrycie mebli technorattanowych stanowi plecionka syntetyczna – ten rodzaj tworzywa jest nieporowaty, nie chłonie brudu czy wilgoci, czyszczenie nie sprawia problemu. Plecionka doskonale imituje naturalny rattan, nie jest podatna na promieniowanie UV. Chcąc przedłużyć żywotność mebli tego typu warto regularnie korzystać z pokrowców ogrodowych.

 

 

https://healthysaulttribe.com https://dlsgallery.com https://sigmasystem.pl