Nieestetyczne zaczerwienienia na skórze? Pozbądź się ich!

Andrzej
październik11/ 2019

Widoczne gołym okiem czerwone plamy na twarzy mogą być źródłem dużego zakłopotania i dyskomfortu. Chcąc wyrównać koloryt twarzy, nakładamy mocno kryjące podkłady i warstwy pudru. Niestety, nierzadko zdarza się, że nawet misternie wykonany makijaż nie jest w stanie zniwelować nieestetycznych plam. Jak pozbyć się przykrego problemu? Sprawdź!

Jak wygrać ze zmianami skórnymi?

Aby skutecznie walczyć z przebarwieniami, należy najpierw zdiagnozować problem. Źródłem intensywnych, czerwonych plam są przeważnie poszerzone naczynka albo rumień. Zmiany mogą być wynikiem siedzącego trybu życia, uwarunkowań genetycznych, stresu, wysiłku fizycznego albo ekspozycji na silny wiatr i mróz. Do pozbycia się sporadycznie występujących zmian wystarczy odpowiednia pielęgnacja i zmiana nawyków. Problem pojawia się wtedy, kiedy rumień osiąga zaawansowane stadium i nie znika z naszej twarzy, przekształca się w grudki i zniekształcające nos krosty. Tam, gdzie nie sprawdzają się kremy rozjaśniające i maseczki, z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. Skuteczną bronią w walce o piękną, zdrową cerę są zaawansowane technologicznie urządzenia emitujące światło IPL lub wiązki laserowe. Kuracja będzie skuteczna tylko wtedy, kiedy zostanie przeprowadzona przez specjalistę  w kilku seriach. Nowoczesne zabiegi są bezbolesne i nie niosą ze sobą żadnego zagrożenia  dla zdrowia.

Medycyna estetyczna nie tylko dla kobiet

Innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej wykorzystującej laser cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko kobiet, ale również panów. Przy użyciu nowoczesnej aparatury pacjenci mogą między innymi wyrównać koloryt skóry, spłycić zmarszczki, poprawić owal czy pozbyć się cellulitu. Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie shar-pol.pl.