Nowe normy komisji europejskiej
Andrzej
kwiecień22/ 2022

Obecnie w prawie unijnym, a co za tym idzie także w polskim prawie istnieją dwie równoznaczne normy komisji europejskiej, które są na równi respektowane jako prawidłowe źródła ciepła. Mowa tutaj o piecach 5 klasy emisji spalin oraz o nowym programie zwanym kocioł ekoprojekt cena. Mimo, że społeczeństwo zachęcane jest do tego drugiego projektu, kocioł ekoprojekt cena jest tak samo prawnie respektowany jako jego poprzednik kocioł 5 klasy.

Trzeba tutaj wyraźnie podkreślić że kotły 5 klasy są respektowane, ale tylko do końca swojej żywotności, potem obowiązkiem będzie kocioł ekoprojekt cena, aby działać zgodnie z prawem grzewczym. Mówi o tym uchwała antysmogowa, która w poszczególnych województwach, w zależności od siły zanieczyszczenia, narzuca konkretne wytyczne odnośnie palenia w piecach i posiadania stałego źródła ciepła. Najkorzystniejszą formą ogrzewania jest oczywiście gaz, mimo to także kotły grzewcze spełniają wszystkie normy unijne, a co za tym idzie nadają się jako kotły grzewcze w domach.

https://xann.pl/sitemap https://unspoken.pl/kokon-bujak-funkcjonalny-i-designerski-mebel-do-ogrodu/ https://study-abroad.pl/bujak-kokon-oryginalny-mebel-do-przestrzeni-wypoczynkowej/