Nowoczesne i funkcjonalne parasole ogrodowe

Andrzej
wrzesień26/ 2019

Czy musimy jeździć daleko za miasto, aby odpocząć w sąsiedztwie natury i zieleni? Okazuje się, że nie – wystarczy niewielki ogród czy taras i nieco czasu, aby je zaaranżować. Producenci mebli outdoorowych przedstawiają nam co chwilę wiele interesujących propozycji, wśród których królują eleganckie meble ogrodowe z technorattanu, aluminium czy zestawy modułowe. Jak sprawić, aby przydomowa przestrzeń nabrała blasku?

Wygodne meble w strefie wypoczynkowej

Podstawą na tarasie czy w ogrodzie są zawsze meble ogrodowe – wybierajmy je uważnie i z rozmysłem. Pamiętajmy o tym, że będą one narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, tj. wody, niskich i wysokich temperatur. Meble wykonane z niskiej jakości tworzyw bardzo szybko zaczną się koślawić, łamać, wyginać. Meble pochodzące od topowych producentów spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jak zabezpieczyć się przed słońcem?

W czasie upalnego lata warto pamiętać o tym, aby chronić się przed silnym słońcem. Nadmierne promieniowanie może prowadzić do poparzeń, odbarwień skóry. Aby temu zapobiec warto wykorzystać ekskluzywne parasole ogrodowe, oferowane przez najlepszych producentów. To wysokiej klasy produkty, które nie tylko zapewnią nam wysoki poziom ochrony, ale też niebagatelnie wpłyną na otoczenie wokół nas.

Jak projektowane są parasole ogrodowe?

Parasole ogrodowe oferowane przez najlepszych dostawców tworzone są z dużą precyzją: uwagę przykłada się zarówno do wyglądu, jak i parametrów technicznych. Zastosowanie aluminium malowanego proszkowo pozwoliło na stworzenie stabilnego stelaża osadzonego na ruchomej stopie – dzięki niej możliwe jest rotowanie parasola. Czasze mogą być odchylane w jednej lub w dwóch płaszczyznach, a ich baldachimy wykonywane są z tkanin technicznych zabezpieczonych warstwą poliuretanu.

https://infozrodlo.com.pl https://amata-us.org https://bdswebwizard.com