Ogród cały w deszczu

Andrzej
lipiec17/ 2017

Nie zawsze lato jest wymarzone i słoneczne. Właściwie zazwyczaj to ładne dni przerywane są deszczem. Niekiedy pada przez cały tydzień. Ale czy to znaczy, że mamy zamknąć nasz ogród w takim pochmurnym sezonie? Czy nie możemy prowadzić przyjemnej egzystencji ogrodowej, kiedy z nieba leje i robi się chłodniej? Wcale nie, możemy działać i przybywać w ogrodzie. Wystarczy tylko pomysłowo go urządzić.

Deszczowy obiad w niedzielę

Nie rezygnujmy z rodzinnych spotkań w ogrodzie, kiedy pada. Na werandzie, na zadaszonym tarasie, w altance – wszędzie tam zorganizujemy salon na świeżym powietrzu, w którym deszcz stworzy klimatyczną zasłonę. Wystarczą wygodne krzesła czy fotele oraz stoły na taras postawione w osłoniętym miejscu. Niedzielny obiad podczas deszczowego lata czy wiosny może odbyć się bez przeszkód.

Deszczowa kolacja w poniedziałek

Ogród to miejsce do wyciszenia i pocieszenia. Na przykład gdy męczący poniedziałek chcemy zakończyć przyjemną kolacją w ogrodzie. Pada deszcz i jest chłodniej? Ogrzać się pomogą promienniki ogrodowe, a głębokie fotele technorattanowe pozwolą wygodnie rozsiąść się pod kocem. Takie meble doskonałe na każdą pogodę, którym nie szkodzi ani słonce, ani deszcz, znajdziemy tutaj: oltre.pl

Deszczowy podwieczorek we wtorek

Szybko przekonamy się, że deszczowa aura ma w sobie wiele uroku. Z pewnością sprzyja romantyzmowi bycia. Doskonale współtworzy klimat do niesamowitych spotkań we dwoje w ogrodowej przestrzeni.

Idealnie taki deszczowy klimat podkreśli palenisko gazowe w połączeniu z blaskiem świec. Niezobowiązujący podwieczorek we dwoje, kiedy pada w ogrodzie – wspaniałe doświadczenie w uroczym stylu. Zwłaszcza gdy dodamy do tego przyjemne bujanie w ogrodowych huśtawkach przypominających kokony.

https://dlsgallery.com https://weyden.com.pl https://etc-sa.com