Pojemniki Kaiman – wygodny i bezpieczny transport

Andrzej
sierpień03/ 2019

Szybki i sprawny transport, niskie koszty oraz terminowość dostaw to kluczowe czynniki każdej ekspedycji. Aby transport poszczególnych produktów był w pełni bezpieczny, warto używać odpowiednich, szczelnie zamkniętych pojemników wykonanych z tworzyw sztucznych.

Pojemnik plastikowy zamykany – gwarancja bezpieczeństwa ładunku

Podczas transportu bezpieczeństwo przewożonych produktów jest bardzo istotne. Bezpieczne przewożenie towarów umożliwiają pojemniki plastikowe z pokrywą. Dzięki nim można mieć pewność, że poszczególne ładunki dotarły do wyznaczonego celu w nienaruszonym stanie.

Szczelnie zamykane pojemniki z plastiku doskonale nadają się do transportowania towarów wymagających specjalnej troski. Wśród wielu pojemników plastikowych dużą popularnością cieszą się skrzynie Integra i Kaiman produkcji Schoeller Allibert.

Kaiman – idealny pojemnik plastikowy z pokrywą

Pojemniki Kaiman cieszą się na rynku transportowym ogromną popularnością. Odsłona nowego zamykanego pojemnika jest, aż o dziesięć procent lżejsza od poprzednika. Przekłada się to w ogromnej mierze na spore oszczędności energii potrzebnej do przewożenia towarów.Warto zaznaczyć, że mimo mniejszej wagi pojemnik ten nie stracił swojej wytrzymałości.

Niezwykle istotną zaletą tej praktycznej skrzyni jest wierzchnia pokrywa. Otwiera się ona do zewnątrz, co umożliwia wkładanie pustych pojemników jeden do drugiego. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, bowiem w znaczy sposób zmniejsza wielkość powierzchni potrzebnej do transportowania pustych pojemników. W związku z tym zmniejszają się koszty transportu powrotnego.

Ta niezwykle praktyczna skrzynka z plastiku z pokrywą posiada szereg miejsc, na których można zamieścić etykiety niezbędne do identyfikacji towaru.

Pojemniki Kaiman – a bezpieczeństwo przewożonego towaru

Pojemniki te zapewniają bezpieczeństwo przewożonego towaru. Otóż jak przystało na zamykany pojemnik o różnorodnym przeznaczeniu, posiada on przymocowaną do bocznych krawędzi, dzieloną na dwie połowy pokrywę, która świetnie zabezpiecza towar przed dostaniem się w ręce niepowołanych osób. Ponadto przed ewentualną kradzieżą towar chroni specjalna plomba zabezpieczająca.

Pojemniki plastikowe Kaiman są dostępne na rynku w kilku wersjach pojemnościowych, od 18 do 70 litrów.

Skrzynie te doskonale sprawdzają się w branżach transportujących materiały specjalistyczne, wśród których można wymienić leki, substancje chemiczne i przedmioty łatwopalne, które w rękach niekompetentnych osób mogą stworzyć zagrożenie dla nich samych oraz otoczenia.

https://xann.pl/sitemap ubezpieczenie samochodu https://beesafe.pl/porady/podatek-od-kupna-samochodu-pcc/