Polskie agencje programistyczne

Andrzej
sierpień11/ 2017

Agencja programistyczna czyli software house w Polsce może okazać się doskonałym pomysłem na biznes. W czasach, gdy niemal każda czynność jaką wykonujemy i każdy element składający się na działanie znanego nam świata w pewnym momencie podlega automatyzacji i komputeryzacji, oprogramowanie tworzone n a zlecenie, pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa to rozsądna decyzja, mogą znacznie usprawnić działanie firmy.

Oprogramowanie na miarę

Głównym aspektem, na którym swoją działalność opiera każda agencja programistyczna jest tworzenie między innym platform B2B i B2C, czyli business-to-business i business to consumer, które to nazwy określają relację pomiędzy podmiotami biorącymi udział w transakcji. Oprócz nich zadaniem software house’ów jest pisanie programów CRM (customer relationship management czyli zarządzanie relacjami z klientami), tworzenie systemów e-commerce, programów lojalnościowych, systemów zamówień, aplikacji mobilnych czy zaawansowanych rozwiązań dedykowanych analityce biznesowej czy technologiom semantycznym (Semantic Web).

Każdy software house w Polsce taki jak https://supportdevs.com/ zatrudnia rzeszę wykwalifikowanych informatyków – pod tym względem naprawdę nie mamy się czego wstydzić, nasi programiści są wszak doceniani na całym świecie. To jedna z tych grup zawodowych, która po ukończeniu studiów może liczyć na pewną pracę i wysokie zarobki.

Software house w Katowicach

Polskie agencje programistyczne w niczym nie ustępują swoim zagranicznym odpowiednikom, co więcej – często jako wartość dodaną oferują o wiele lepsze zrozumienie zasad naszego rodzimego rynku co jest przecież koniecznym i nieodłącznym warunkiem stworzenia funkcjonalnej aplikacji, która zaspokoi wszelakie wymagania klienta biznesowego. Jakkolwiek na rynku dostępne są gotowe systemy przeznaczone dla firm, ułatwiające i usprawniające przeprowadzenie wielu procesów, od transportu, przez handel po platformy dedykowane księgowości i finansom, włącznie z ewidencją VAT, niekiedy ciężko jest znaleźć idealne rozwiązanie, które w pełni będzie odpowiadać potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa.

Wtedy pozostaje nauczyć się któregoś z języków programowania albo powierzenie pracy agencji programistycznej. Software house w Katowicach, Warszawie czy Wrocławiu prawdopodobnie o wiele lepiej zrozumie nasze założenia niż ten zachodni, choćby i najbardziej renomowany i najdroższy. Wynika to wszakże wprost z faktu, że rynek krajowy każdego Państwa rządzi się nieco innymi prawami i wymaga innego podejścia – a ciężko w pełni go zrozumieć, nie będąc na nim obecnym.