Prezent z pomysłem

Prezent z pomysłem
Andrzej
październik13/ 2017

Kupno urodzinowego prezentu zazwyczaj budzi pewne obawy. Kupno karty podarunkowej albo voucherów do kina czy teatru jest najpewniejszym sposobem na wybrnięcie z sytuacji. Jeśli jednak zamiast iść na łatwiznę wolisz wspinać się na szczyty oryginalności, zrezygnuj z bezpiecznych opcji i podaruj bliskiej osobie coś bardziej osobistego. Jaki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy solenizanta? Sprawdź naszą propozycję przygotowaną wspólnie z cewe.pl!

Czar wspomnień

Nasze relacje z rodziną i przyjaciółmi w dużej mierze są kształtowane przez wspomnienia i wspólne przeżycia. Warto sięgnąć pamięcią do tego, co już minęło i wyciągnąć esencję najpiękniejszych wspólnych chwil. Pomoże Ci w tym rodzinny album albo komputerowy folder ze zdjęciami. Od tego momentu tylko kilka kroków dzieli Cię do stworzenia idealnego prezentu w postaci pięknego, spersonalizowanego kalendarza.

Fotokalendarz to wehikuł czasu, który pozwala na chwilę poczuć magię minionych dni. Wygląd wnętrza, rodzaj papieru, format i finalny kształt produktu zależą tylko do Ciebie. Przy pomocy aplikacji on-line otwieranej bezpośrednio w przeglądarce albo programu pobieranego na dysk komputera strona po stronie zaprojektujesz swój prezent, który z pewnością wzruszy i zaskoczy bliską osobę. Tworzenie kalendarza to świetna zabawa – możesz bawić się konwencją, dodając do zdjęć zabawne komentarze, zmieniając układ i wybierając kolory. Jeśli kreatywność nie jest Twoją mocną stroną, możesz wybrać jeden z gotowych szablonów.

Fotokalendarze zachwycają nie tylko estetyką dopracowaną do perfekcji, ale również praktycznymi funkcjami. Duży, naścienny kalendarz będzie przypominał o ważnych datach, zadaniach i spotkaniach. W okresie przedświątecznym, warto zwrócić uwagę na niezwykle oryginalne fotokalendarze adwentowe, które sprawią wielką frajdę dzieciom.