Producent domów drewnianych w technice szkieletowej

Andrzej
luty04/ 2020

Domy drewniane to obecnie konstrukcje, które służą nam nie tylko przez jeden sezon. To domy w których można wygodnie mieszkać przez cały rok. Ta wymagająca technika stawiania domów pokazała, że istnieje możliwość tworzenia budynków ekologicznych przyjaznych naturze.

Domy drewniane od mawit.com.pl

Domy drewniane tworzone według techniki szkieletowej cechują się wysokim poziomem zdolności utrzymania ciepła w środku. Do tego dają w przyszłości możliwość wprowadzenia dowolnych modyfikacji. Wiele osób w pierwszej kolejności chce stworzyć dom mały, aby potem móc go rozbudować o poszczególne pokoje lub piętra. Wszystko musi być jednak zawsze wykonane według odpowiednich standardów, jakie stawia przed producentem technika szkieletowa. Firma, która na pewno spełnia takie standardy jest mawit.com.pl, która już od 2000 roku znajduje się na rynku oferując m.in. przerób drewna okrągłego dla celów budowlanych. Obecnie mają oni na swoim koncie 212 zrealizowanych inwestycji budowlanych w różnych miastach. Zdjęcia tych domów można obejrzeć na stronie www w specjalnej zakładce.

Niskie nakłady finansowe

Na budowie własnego domu nie powinno się oszczędzać, jeżeli ma być to budowla na lata. Przy czym należy jednak nadmienić, że domy drewniane budowane techniką szkieletową są tańsze od domów murowanych o ok. 30%. Już na samym wstępie uda nam się zaoszczędzić duże pieniądze, które możemy zachować na przyszłość lub też doinwestować do wyposażenia w środek domu. Razem z Mavit uda nam się stworzyć dom, który będzie spełnieniem naszych marzeń.