Regały drewniane

Andrzej
luty21/ 2018

Moda na drewno nigdy nie przeminie, tak jak nigdy nie przestaniemy się zachwycać czystym pięknem natury. Świadczą o tym chociażby domy z drewna w technologii szkieletowej, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Także w pomieszczeniach nie zapominamy o tym szlachetnym materiale i z ochotą meblujemy je przedmiotami z litego drewna lub w kolorze drewna. W dodatku drewno można interpretować na wiele sposobów. Klasycznie, rustykalnie, folkowo, ale też w pełni awangardowo i designersko. Regały drewniane są tego najlepszym przykładem.

Klasyczne i awangardowe regały drewniane

Regały drewniane dostępne są wielu formach i stylach. Przekonamy się o tym na stronie notodo.pl. Zauroczą nas klasyczne regały z drewna, które przepięknie zaprezentują się na przykład w salonie inspirowanym stylem angielskim czy prowansalskim. Tradycyjne regały drewniane to także meble, które dopełnią romantycznie pomyślaną przestrzeń kuchenną, w której elegancja łączy się z artyzmem. Jeśli zaś ktoś preferuje bardziej awangardowe aranżacje, to także znajdzie regał, który dookreśli taką kompozycję. Na przykład widowiskowy, biały regał w kształcie drabiny – mebel nieoczywisty, interpretacyjny, artystyczny, a przy tym zupełnie funkcjonalny. Taki regał fantastycznie wyglądać będzie w niebanalnej sypialni czy w nowoczesnym salonie.

Regały z drewna jako doskonała rama stylizacyjna

Drewniane regały, pomysłowo zaprojektowane i starannie wykończone, to doskonała rama dla stylizacji w wersji mikro. Biblioteczka zaaranżowana w takim regale stanie się dominantą dekoracyjną całego wnętrza. Świetnie wyglądać będzie w salonie, ale też w korytarzu, w gabinecie czy w przestrzeni firmowej. Efektowny regał z drewna to także dobre miejsce do pokazania ulubionych pamiątek czy kolekcji. Ukochane fotografie w pięknych ramkach, ustawione na półkach drewnianego regału, to najpiękniejszy wyróżnik wnętrza.