Serwis Rowerowy Kraków – naprawa wszystkich modeli rowerów

Andrzej
wrzesień30/ 2018

Pasjonaci jazdy na rowerze wybierają różne modele rowerów. Czasem przez nieznajomość specyfikacji mogą wybrać rower, który niezbyt nadaje się na wymagające trasy. To może powodować problemy i usterki.

Serwis rowerowy Kraków – pomoc również dla posiadaczy rowerów hybrydowych

Ostatnio modne stały się rowery z napędem elektrycznym, które ułatwiają jazdę pod górkę. Niestety po kilkudziesięciu kilometrach napęd wymaga ładowania. Jeśli wybraliśmy wakacje namiotem i poza power bankiem nie mamy dostępu do prądu, możemy skorzystać z możliwości ładowania w serwisie rowerowym. Również wszelkie usterki w rowerach hybrydowych zostaną fachowo usunięte.

Serwis rowerowy Kraków – dla posiadaczy tradycyjnych szosówek

Rower szosowy charakteryzuje się węższą niż w przypadku innych rowerów oponą. Bardziej wyspecjalizowane modele, które czasem kosztują tyle, ile dobry samochód są lekkie, gdyż wykorzystują zarówno stopy aluminium, jak i poliwęglan. Również takie rowery mogą ulec awarii na drodze, zwłaszcza, że w czasie szybkiej jazdy po szosie o awarię nietrudno. Najbardziej narażony jest układ hamulcowy, To niezwykle niebezpieczna usterka, z którą bezzwłocznie trzeba udać się do serwisu rowerowego. Profesjonalny serwis dokładnie sprawdzi układ hamulcowy i w razie konieczności wymieni wszystkie niezbędne części.

Serwis rowerowy Kraków – wszelkie naprawy rowerów holenderskich

Rowery miejskie, nazywane również holenderskimi są bardzo chętnie wybierane przez kobiety. Mają również ciekawy design i często wyposażone są w funkcjonalne koszyki na zakupy. W zatłoczonym mieście jakim jest Kraków poruszanie się rowerem do pracy czy do sklepu to jak najbardziej dobry pomysł, często jednak nie omijają nas drobne awarię. Nawet zerwanie się łańcucha jest niemożliwe do naprawy, nie tylko ze względu na nieposiadanie skuwacza, ale również nieodpowiedni strój do rozwiązywania awarii.

Aby nie pobrudzić stroju ani rąk ze smaru lepiej udać się do najbliższego serwisu rowerowego. Po krótkim czasie będzie można wrócić do miejskiej aktywności na dwóch kółkach. Oczywiście przebita dętka to również klasyczna awaria. Łaty do dętek i klej wulkanizacyjny fachowo użyte w salonie załatwią jednak sprawę szybko. Fachowcy zaoszczędzą nam stresu i nerwów, a ulatniające się z opony powietrze zostanie szybko zlokalizowane. Po załataniu pracownik serwisu sprawdzi jeszcze ciśnienie w oponach i w razie konieczności je dopompuje. Zatem warto korzystać z pomocy wykwalifikowanych serwisantów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem do każdego rodzaju usterki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.agasport.com.pl/cms/serwis

https://xann.pl/sitemap https://beesafe.pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ ubezpieczenie motocykla