Sportowe ubrania na różne okazje

Andrzej
lipiec17/ 2017

Coraz bardziej doceniamy rzeczy wielofunkcyjne. Takie, które pozwalają nam wykonywać kilka czynności. Lubimy także przedmioty, których użyć można w różnych kontekstach i okolicznościach. Dotyczy to także mody. Ubrania zarezerwowane dla jednego obszaru pojawiają się w różnych stylizacjach modowych, przeznaczonych na odmienne okazje. Świadczą o tym stroje sportowe, które nosimy inaczej niż dawniej.

Styl i klasa

Chętnie nakładamy na co dzień szczególnie kurtki, bluzy, koszulki przeznaczone pierwotnie do zadań sportowych. Warunek jest jeden – te ubrania muszą być po prostu ładne. Jak te, które znajdziemy w Equishop: equishop.com/pl. Gdy odzież sportowa wyróżnia się krojem i wykończeniem – to nakładamy ją także na codzienne wyjścia do kina, na randki, na spacery. Jak ubrania od Pikeur sprawdzające się nie tylko podczas rekreacji na koniu.

Equishop oferuje ubrania przeznaczone do jazdy konnej, dostosowane do uprawiania tej formy sportu. Znajdziemy tutaj też odzież uniwersalną, którą można nosić jako stroje casualowe, a nawet przeznaczone na bardziej eleganckie wyjścia. Takie rewelacje modowe proponuje nam właśnie marka Pikeur udowadniająca, że w każdej sytuacji liczy się klasa i styl.

Ślicznie i eklektycznie

Ubrania z kolekcji Pikeur mogą stanowić dodatek do całej stylizacji lub zbudować ją od podstaw – stając się jej wyróżnikiem. Na przykład kolorowa koszulka z logo Pikeur sprawdzi się nie tylko podczas jazdy konnej. Z dżinsami i butami na wysokim obcasie skomponuje wyjściową kreację. Albo softshell od Pikeur – można dobrać do niego listonoszkę i romantyczny szal. Zestaw na randkę w chłodny dzień.

W dzisiejszych czasach moda pozwala nam być sobą i wyrazić siebie, także swoje pasje. Eklektyczne zestawienia podkreślają nasze wybory estetyczne i życiowe. Prezentują różne style, które łączą się w całość jednej osobowości.

https://weyden.com.pl https://robobat-polska.pl https://iclear.pl