Tania reklama

Andrzej
lipiec08/ 2017

Współcześnie wiele rynków jest wręcz przeładowanych i z tego powodu efektywne dotarcie do klienta jest niezwykle trudne. Na pewno nie jest jednak niemożliwe. Znacznie ułatwia to dobra reklama. Niestety, często wiążą się z nią spore koszty. Sekunda czasu antenowego w telewizji czy wielki bilbord w mieście to ogromne pieniądze. Większość małych i średnich firm nie jest w stanie zapłacić za taką formę promocji. Istnieje jednak również co najmniej kilka sposobów na efektywną i tanią reklamę, na kieszeń przeciętnego przedsiębiorcy. W jaką formę warto zainwestować, jeśli nie chcemy zbankrutować?

Producent stojaków reklamowych

Jeżeli zakładamy sklep lub punkt usługowy przy głównej ulicy w mieście, na pewno wokół nas znajduje się też wiele innych punktów. Nic więc dziwnego, jeśli klienci, nieprzyzwyczajeni do naszej obecności na rynku, będą przechodzić obojętnie obok naszej placówki. Co z tym możemy zrobić?
Dobrym pomysłem jest poszukanie, jaki dobry producent stojaków reklamowych działa w naszej okolicy. Taki stojak jest jednorazowym wydatkiem, który, postawiony obok wejścia do sklepu, przyciąga wzrok przechodniów. Ważne, aby umieścić na nim istotne informacje. Mogą być to godziny otwarcia sklepu, główne produkty z asortymentu, a także hasło zachęcające do wejścia do środka. Na rynku dostępne są również stojaki w formie tablic, na których możemy umieścić napis, a następnie go zmazać. Warto w takowy zainwestować, jeśli chcemy na przykład co tydzień wprowadzać nową promocję i w ten sposób informować o obniżonych cenach klientów.

Ulotki

Dość tanią formą promocji są również ulotki promocyjnej. Projekt możemy wykonać samodzielnie albo zamówić go w drukarni czy agencji reklamowej. Koniecznie na ulotce muszą znaleźć się takie informacje jak lokalizacja sklepu (mile widziana mała mapka) oraz godziny otwarcia. Oprócz tego – nazwa firmy, skrócony opis asortymentu i argumenty, dla których klienci powinny wybrać się właśnie do naszego punktu. Warto zadbać również o to, aby ulotka była atrakcyjna graficznie i kolorowa. Współcześnie raczej nikt nie zainteresuje się szarą, skserowaną ulotką. Musi ona przyciągać wzrok.

Ogłoszenie w prasie lokalnej

O ile ogłoszenie w głośnych, ogólnopolskich tytułach prasowych może być bardzo drogie, warto zainteresować się, jakie są ceny ogłoszeń w niewielkich biuletynach lokalnych. Może się okazać, że stać nas na nie i w ten sposób dotrzemy do bardzo wielu okolicznych mieszkańców, którzy do tej pory nie wiedzieli, że w ich mieście znajduje się taki sklep czy punkt usługowy.

Więcej dowiesz się na stronie producent stojaków reklamowych – Brooklyn.pl

https://aappulications.org https://ccf-cccv.org https://e-gardenmeble.pl