Wybieramy meble z litego drewna w sklepie internetowym

Andrzej
lipiec19/ 2017

Meble z litego drewna na nowo stają się modne – Polacy zaczynają szukać wysokiej jakości również w wyższej cenie, mając dosyć mebli tanich, ładnych, ale nietrwałych. Jakie możliwości stoją przed kupującymi? Okazuje się, że nie musimy już jeździć po sklepach, aby zakupić eleganckie meble z litego drewna. Wystarczy znaleźć zaufanego producenta i dobry sklep internetowy!

Jakie meble zaoferuje nam producent?

W ofercie sklepów takich jak notodo.pl znajdziemy przede wszystkim szafy tworzone na wymiar, eleganckie łóżka drewniane, piękne toaletki wykonane z drewna bukowego czy sosnowego, niewielkie szafki nocne dopasowane do ram łóżek. Drewno wybierane do tworzenia mebli jest starannie selekcjonowane: odrzucane są bele posiadające skazy czy sęki. Kolejnym krokiem jest dokładne wysuszenie bel drewnianych, aby w ich wnętrzu nie znajdowała się wilgoć. Niektórzy producenci dodatkowo stosują bejce, lakiery czy powłoki przeciwgrzybicze, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć drewno.

Czy przysługuje nam prawo do zwrotu?

Tak – w przypadku zakupów internetowych mamy prawo do odstąpienia od umowy kupna bez podania przyczyny. W regulaminie sklepu znajdziemy informację, ile czasu mamy na odesłanie zakupionego produktu, odpowiednio zabezpieczonego i w stanie nienaruszonym. Zwrot pieniędzy następuje tą samą drogą, co wpłata za zakupy.

https://swissies.pl https://dlsgallery.com https://catapultconsultingsolutions.com