Zamień szafę wnękową w garderobę!

Andrzej
styczeń12/ 2019

Chcesz uczynić w swojej sypialni kącik z garderobą? Poznaj zatem 4 wspaniałe pomysły na garderobę w sypialni z wykorzystaniem szafy wnękowej!

Garderoba może być jednym z najbardziej przytulnych i osobistych miejsc w Twoim domu. Dla wielu z naszych klientów jest to miejsce, w którym udają się przygotować do całego dnia. Zatem jaki rodzaj garderoby najlepiej pasuje do twojej sypialni i stylu życia? Jeśli wolisz prostotę, możesz uzyskać schludny i funkcjonalny design do przechowywania ubrań, biżuterii i rzeczy osobistych. Jeśli wolisz coś bardziej spektakularnego, naprawdę możesz mieć oszałamiający pokój z luksusowymi funkcjonalnościami, który wygląda tak, jakby należał do domu wielkich gwiazd! Zwykła szafa nie daje tylko możliwości co szafa wnękowa. Dlatego najlepiej zaprojektuj ją, przy użyciu kreatywności która zależy od Ciebie oraz naszych ekspertów! Przedstawiamy 4 wskazówki które pomogą Ci przygotować niestandardową szafę wnękową!

1. Wybór kolory oraz wzoru szafy wnękowej.

Zacznijmy od podstaw – czyli kolory i wzoru Twojej szafy. Szafy wnękowe Warszawa – dają Ci szeroki wybór, dlatego dobierz kolor taki, aby pasował do Twojego codziennego nastroju. Teraz gdy na rynku istnieje nieskończona gama wzorów i kolorów – to problemem może okazać się wybór właściwej aranżacji. Musisz ocenić, jaki kolor spełni Twoje wymagania. Biel pomoże Ci zmienić ciemny pokój w jasną przestrzeń. Biały kolor może posłużyć jako tło do zaprezentowania Twoich ubrań, butów czy biżuterii. Niektórzy klienci preferują kolory ciemniejsze, które potrafią podkreślić prestiż domu czy mieszkania. Do ciemnych kolorów warto wyposażyć szafę wnękową w delikatne oświetlenie. Z odważniejszych propozycji możemy wybrać poplamione drewnem brązy, czarne czy bordowe, kolory. Stworzą one dobre tło, przypominające sklep krawiecki który może posłużyć do dobrego zaprezentowania garniturów lub bogatego ubrania. Wzór i kolor szafy możesz wybrać jednolite bądź zróżnicowane – jednak w obu przypadkach polecamy wykorzystać trochę koloru do Twojej szafy.

2. Dobierz przeszklone szuflady, wieszaki, wysuwane na szynach, aby móc zaprezentować to, co w Twojej szafie kryje elegancję!

Jeżeli posiadasz drogą kolekcje biżuterii, ozdób, zegarków, pasków czy butów, to szkoda by było je chować w ukryciu. Szafy wnękowe dają właśnie dużo możliwości. Zaprezentuj swoją kolekcję!Szklane szuflady z podświetleniem są idealne do eksponowania biżuterii czy zegarków. Stojaki na obuwie są zarówno stylowe, jak i zajmują niewiele miejsca – pomagają je wyciągnąć bez robienia bałaganu. Otwarte szafy wnękowe warszawa – mogą służyć do przechowywania ale i eksponowania niemal wszystkiego, od ubrań aż po elementy czysto ozdobne!

3. Dobierz lustra i oświetlenie!

Lustra to ciekawe rozwiązanie! Użyj ich, aby powiększyć optycznie przestrzeń swojej szafy wnękowej. Dobre światło pozwoli Ci znaleźć ubranie, którego szukasz, ponadto będziesz mógł uważniej się przejrzeć. Standardowe światło górne nie da Ci takie klimatu jak dobrze dopasowane światło w szafie wnękowej. Duże lustra dodają też stylu, co na pewno doda Twojej szafie otwartości i elegancji. Do podświetlenia półek możesz użyć listew ledowych – są one oszczędne, a zarazem dają bardzo dobry efekt.

4. Pozwól aby Twoja szafa wnękowa stała się garderobą, przy której będziesz mógł spędzić czas!

Jeśli Twój pokój ma wystarczająco miejsca, rozważ koniecznie zakup fotela, który w połączeniu z Twoją szafą wnękową – zrobi wrażenie garderoby przy której będziesz mógł usiąść. To naprawdę praktyczne i użyteczne rozwiązanie. Jeśli jesteś kobietą, to na pewno wiesz że nie łatwo jest się zdecydować na jakiś ubiór w danym dniu. Dlatego też warto na chwilę usiąść przed garderobą i chwilę się zastanowić. Z każdym większym przeglądzie w szafie zawsze dobrze jest mieć gdzie usiąść.

Mamy nadzieję że masz już świadomość, do czego ogranicza zwykła stojąca szafa, a jakie możliwości dają szafy wnękowe Warszawa!

zobacz wiecje zobacz wiecej zobacz o podstawy do znaków drogowych