Żegluj bezpiecznie

Andrzej
listopad06/ 2018

Nadbałtycka żegluga przeżywa prawdziwy rozkwit. Coraz chętniej wydajemy pieniądze na rejsy po Bałtyku. Atrakcje cenowe, obniżki oraz obietnica niezapomnianej przygody przyciągają zainteresowanych podróżą jachtem.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Bezpieczne rejsy po Bałtyku to standard. Skipperzy, którzy są odpowiedzialni za całą podróż są odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani. Zanim zdecydujesz się na rezerwację rejsu, sprawdź jak będzie wyglądać dzień na jachcie oraz jakie uprawnienia posiada załoga.
Warto również upewnić się czego możemy spodziewać się wewnątrz jachtu oraz na jakiego typu udogodnienia możemy liczyć na miejscu.

Plan wycieczki

Wybierz ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji.
Zaplanuj, ile dni chcesz poświęcić na żeglugę, ile nocy masz ochotę spędzić na jachcie. Sprawdź, ile portów odwiedzicie po drodze i jakie atrakcje są przewidziane po dopłynięciu do miejsca docelowego. Warto również zorientować się czy organizator organizujący rejsy po Bałtyku, przewiduje jakieś dodatkowe koszty, które nie są uwzględnione w cenie rejsu. Przeważnie na taką wycieczkę jachtem może wybrać się osoba, która ukończyła piętnasty rok życia.

Szybko, bezpiecznie, komfortowo

Przed wyjazdem warto zorientować się jakim jachtem będziemy płynąć, oraz w jakiego typu żagle jest on wyposażony. Wszystkie niezbędne informacje można zasięgnąć kontaktując się z organizatorami rejsu mailowo lub telefonicznie. Do wglądu są udostępniane również zdjęcia jachtów. Należy również zorientować się ilu osobowe są kabiny oraz ile toalet jest umieszczonych na pokładzie. Warto również znać wyposażenie kuchni oraz zorientować się czy na jachcie jest ciepła woda i gniazdka z prądem do ładowania sprzętów elektronicznych. Ponadto, ważnym aspektem wycieczki jest zaprowiantowanie. Przed ostatecznym zarezerwowaniem wycieczki warto więc zorientować się ile posiłków dziennie wliczonych jest w cenę rejsu, oraz czy transport na miejsce zaokrętowania należy zorganizować we własnym zakresie, czy możemy liczyć w tym aspekcie na pomoc organizatorów rejsu. Cena w momencie rezerwacji wycieczki może być różna w zależności od miesiąca, w którym jej dokonujemy. Warto przez cały rok śledzić okazję i obniżki, po to, by skorzystać z niższych cen. Niektóre rejsy są powiązane ze szkoleniami żeglarskimi, wszyscy zainteresowani bez problemu znajdą dla siebie najkorzystniejszą ofertę.

Rejsy morskie organizuje Agencja Żeglarska Kubryk

Krzesła Ogrodowe https://iclear.pl zobacz wiecej