Zorganizuj spotkanie firmowe z dala od zgiełku miasta!

Andrzej
lipiec24/ 2017

Nudne spotkania firmowe to udręka dla pracowników – nie mogą oni odmówić przybycia, jednak jest to dla nich czas stracony. Czy możliwe jest takie zaplanowanie firmowego eventu, aby wszyscy pracownicy mogli spędzić czas komfortowo i bez konieczności dobrej zabawy na siłę? Tak – wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, z dala od zgiełku miasta!

Blisko pięknego jeziora i lasów!

Lawenda Park Hotel to hotel położony nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim – to jedno z ulubionych miejsc Warszawiaków i mieszkańców okolicznych miast. Zalew stanowi olbrzymi obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny, umożliwiający rozwijanie pasji żeglowania, pływania czy spędzania czasu nad jego brzegiem. Hotel, położony tuż przy jeziorze, to prawdziwa gratka zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych. Bliskość lasów sprawia, że aktywny wypoczynek nabiera nowego znaczenia. O szczegółowej ofercie hotelu przeczytamy na stronie internetowej jachranka.pl.

Impreza dla wielu osób

Hotel Lawenda specjalizuje się w organizacji ciekawych spotkań firmowych. Sale konferencyjne nad Zegrzem to nie jedyne, co może zaoferować swoim gościom. Grupy zorganizowane mogą organizować ogniska czy pikniki w specjalnie przygotowanej strefie, jak również uczestniczyć w grach i zabawach na świeżym powietrzu: paintball, boiska do gry w siatkówkę – to tylko niektóre z nich.